USŁUGI

ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM

Transport do 3,5 tony

Potrzebujesz przetransportować towar gabarytowy bądź taki, który wymaga specjalnego traktowania?

Nie mogłeś lepiej trafić. Dostarczymy z punktu A do punktu B to, czego będziesz potrzebował. Szybko, sprawnie i w nienaruszonym stanie. 

Utylizacja

Chcesz się pozbyć niepotrzebnych rzeczy, a ich gabaryty nie pozwalają Ci zrobić tego osobiście? Zrobimy to za Ciebie!

Z nami oszczędzasz czas i nie zaprzątasz sobie głowy poszukiwaniem. Sprawdź jak szybko i sprawnie wykonamy to za Ciebie.

Przeprowadzki

Przeprowadzka to zawsze ogromne wyzwanie i stres, warto zlecić to profesjonalistom, którzy zadbają o każdy element przenoszonych rzeczy.

Nasi pracownicy sprawnie i bezproblemowo pomogą Ci przewieźć Twoje wyposażenie z jednego pomieszczenia do drugiego.

Magazynowanie i konfekcjonowanie towaru

Sprawne działanie magazynu to podstawa, dlatego kładziemy wielki nacisk na tę dziedzinę.

Służymy powierzchnią magazynową do przechowywania towaru, na który Ty nie masz miejsca. Zyskujesz przestrzeń w bezpiecznym i przystosowanym do tego miejscu.

Montaż mebli

Nasi pracownicy potrafią złożyć nawet najbardziej skomplikowane meble. Wykonawcy nie niszczą ich i dbają o każdy detal powierzonych im elementów. Po co czytać skomplikowane ulotki, wkręcać i wykręcać śrubki, kiedy można zlecić to nam! 

Montaż RTV/AGD

Zakupiłeś sprzęt, ale nie potrafisz lub nie masz czasu, aby go sprawnie zamontować?

My zajmujemy się tą usługą kompleksowo, od wniesienia towaru do mieszkania, przez jego bezpieczne rozpakowanie, po zamontowanie w wybranym przez Ciebie miejscu. Na każdym etapie zleconego nam projektu, dbamy o jakość naszych usług i niezawodność wykonania.